O NÁS

Ahoj, já jsem Niki a ráda Ti představuji svoji malou značku NABETONdesign.

NABETON vznikl v roce 2020, kdy jsme měli všichni spoustu volného času a měli možnost přemýšlet i o věcech, na které normálně nebyl čas.

Během pár dní doma, kdy jsem pálila jednu parafínovou svíčku za druhou nás doma všechny začala pobolívat hlava. Nejdřív jsme si mysleli, že jen špatně větráme, ale ani to nepomohlo. Začala jsem se víc zajímat o to, co by nám to mohlo způsobovat, až jsem se dostala k negativním vlivům parafínu. To byl první impulz si zkusit vyrobit vlastní vonnou svíčku z rostlinného vosku. 

Kromě toho, že se všem ulevilo od bolestí hlavy, ještě jsem zjistila, jaké další pozitivní vlastnosti tyto moje svíčky mají. Nejen že hoří asi dvakrát pomaleji než normální svíčky z obchodu, navíc ještě voněly mnohem lépe a mě jejich výroba zabavila na celé jaro 2020. 

Od té doby všichni moji kamarádi a rodina dostávají svíčky jako dárky a ani je nestíhají pálit, protože vydrží nesmyslně dlouho. :D 

Jenže protože chvilku neposedím a všechno chci zkusit, během několika měsíců jsem se dostala k dalším tvořivým technikám, které mě nadchly! Ať už odlévání betonu, šití boxů nebo náušnice z polymerové hmoty. Na celém tomto procesu mě nejvíc baví cesta od nápadu v mojí hlavě ke konečnému produktu. Pokaždé, když držím hotový výrobek v ruce, skoro zamačkávám slzičku štěstí, že se povedlo.

No a co si budeme, už ty věci nemám kam dávat :D 

Proto jsem vytvořila značku NABETONdesign, která sdružuje všechny moje tvořivé "záchvaty" pod jednu střechu a vy si tu tak můžete vybrat z mnoha doplňků, přesně podle svého gusta :) 

A kdyby Ti cokoliv chybělo, neváhej se mi ozvat, uvidíme, co se s tím dá dělat. 

Děkuju za každou jednu objednávku <3 U každé provedu piruetu a obrovsky si jí vážím! 

Niki ♥︎

 

 

 

Každý z našich produktů je pečlivě ručně vyráběn v našem malém domácím studiu.

Dáváme si pozor, aby vše bylo vyrobeno pouze z vysoce kvalitních surovin, které jsou šetrné k životnímu prostředí a netoxické.

Bezpečné pro váš domov, rodinu a domácí mazlíčky.

Naším cílem je zkrášlit domov a vytvořit pohodové a čisté prostředí.

✚ Ručně vyráběné doplňky nejen z betonu
✚ Svíčky ze 100% sójového vosku
✚ Vonné vosky do aromalamp 
✚ Vyrobeno s láskou - a to #nabeton  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz