Zajíček - dekorační svíčka

Novinka
190 Kč
Skladem

Velikonoční zajda, který jakoukoliv jarní dekoraci dotáhne k dokonalosti.

A jedna zajímavost - víte kolik lidí je potřeba na výrobu jednoho zajíčka? Trošku jako v pohádce o řepě - jeden tahá, druhý tahá, třetí kontroluje. A průměrně z toho vyjde 1/5 bez ulomeného ouška. 

Dekorační velikonoční svíčka ve tvaru zajíčka: 11 cm x 6,5 cm 

100% sójová svíčka 

Bez parfemace

Detailní informace

100% sójový vosk
100% SÓJOVÝ VOSK
Všechny naše svíčky jsou vyrobeny
ze 100% sójového vosku
udržitelnos
UDRŽITELNOST A EKOLOGIE
Při výrobě se snažíme o maximální
ohleduplnost vůči přírodě
Český výrobek
VYROBENO V ČR
Všechny produkty
vznikají v ČR
ruční výroba
RUČNÍ VÝROBA
Všechny naše produkty
vyrábíme ručně

Detailní popis produktu

PROČ VOLIT SÓJOVÝ VOSK? 

  1. Ekologická udržitelnost: Sójový vosk je vyroben z obnovitelné suroviny - sójových bobů. Sója je pěstována v mnoha částech světa a je biologicky rozložitelná, což z ní dělá ekologicky šetrnou alternativu. Na druhou stranu je parafín, který se běžně používá ve svíčkách, derivátem ropy. Jeho výroba zahrnuje těžbu a zpracování ropy, což má negativní dopad na životní prostředí.

  2. Čistý a bezpečný spalovací proces: Sójový vosk hoří čistěji než parafínový vosk, což znamená, že produkuje méně sazí a toxických látek při spalování. Parafínové svíčky mohou uvolňovat škodlivé chemikálie do vzduchu, jako je benzén a toluen. Sójový vosk je bezpečnější pro lidi s alergiemi, astmatem nebo citlivými dýchacími cestami, protože neprodukuje takové množství zplodin.

  3. Dlouhá životnost a pomalé hoření: Sójové svíčky mají tendenci hořet pomaleji než parafínové svíčky. Sójový vosk má nižší tání a vyšší bod tuhnutí než parafínový vosk, což znamená, že sójové svíčky hoří déle a poskytují a dvojnásobek hodin příjemného světla a vůně oproti parafínovým svíčkám. To znamená, že i když jsou sójové svíčky obvykle dražší než parafínové, oproti parafínovým svíčkám jsou díky své delší životnosti výhodnější (a hlavně zdravější).

  4. Lepší vůně a lepší schopnost udržet vůni: Sójový vosk má vyšší kapacitu nasáknout a udržet vůni než parafínový vosk. Když se do sójového vosku přidá aromatická esence, vůně se uvolňuje pomalu a postupně, což zajišťuje dlouhotrvající a příjemnou vůni v místnosti. Parafínový vosk může mít tendenci rychleji ztrácet vůni.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz